Je čas aktualizovat svůj prohlížeč!

Verze Vašeho prohlížeče je příliš stará a není podporována tímto webem. To může mít za následek chybné znázornění obsahu.

Proč byste měli aktualizovat:
  • Webové stránky se načítají rychleji
  • Webové stránky jsou zobrazeny správně a lépe
  • Webové stránky si prohlížíte bezpečnější a jsou lépe chráněny před útoky typu Phishing-Angriffe

Upozornenie - distribúcia v decembri

6.12.2016

Vážení zákazníci,

upozorňujeme, že v predvianočnom čase Vám nemôžeme garantovať dodávku objednaného tovaru do 48-72 hodín, na ktorú ste u nás zvyklí. Vzhľadom k hektickému preťaženiu kuriérnych spoločností sa Vaše objednávky môžu o niečo oneskoriť a dodacia lehotata môže byť podstatne dlhšia (vic ako tri dni). No a v poslednom predvianočnomm týždni budú kuriéri opäť tradične kolabovať.
Preto si objednajte krmivá pre svojich miláčikov včas a nenechávajte to až na poslednú chvíľu. My v Happy Shop-e fungujeme pred Vianocami normálne, aj závozy našou vlastnou dopravou (výluka iba medzi sviatkami), ale dopravcovia už tradične nebudú stíhať.

Prerušenie expedície tovaru medzi sviatkami - Slovensko

Oznamujeme súčasne, že vzhľadom k čerpaniu celofiremnej dovolenky bude prerušená expedícia tovaru v dňoch 26.12.2016 - 3.1.2017.

Posledné kusové zásielky pre rozvoz kuriérnym prepravcom budeme expedovať v piatok 23.12.2016.
Objednávky, ktoré nám budú doručené do 23.12. najneskôr do 12:00 hod, spracujeme ešte v ten deň a kusové zásielky odovzdáme kuriérovi k preprave ešte v piatok 23.12.2016.
Ostatné objednávky, prijaté po tomto termíne, t.j. dňa 23.12. po 12:00 hodine a v následujúcich dňoch od 24.12.2016 až do 2.1.2017 budeme expedovať najskôr dňa 3.1.2017.

Závoz našou vlastnou dopravou uskutočníme hneď v prvom januárovom týždni v dňoch 4.1 - 6.1.2017
Ale, vzhľadom k celofiremnej dovolenke, nebudeme Vás môcť vopred kontaktovať telefonicky, ako je u nás dobrým zvykom. A ani Vy nám od 27.12. do 2.1.2017 nebudete môcť so svojou objednávkou zavolať. Preto je tentoraz výnimočne treba urobiť objednávku elektronicky. Objednať si môžete buďto v našom Happy Shop-e, alebo jednoducho mejlom, alebo SMS správou. A takisto je treba urobiť objednávku včas, a to najneskôr do 1.1.2017 do 24:00 hod. Vaše objednávky budú spracované 2.1. a už 3.1. budú expedované.

Ďakujeme za pochopenie a vopred ďakujeme za Vaše objednávky.

Prajeme Vám veľa pohody a minimum stresov v adventnom čase, no hlavne pevné zdravie celej svorke! Prajeme Vám tiež pohodové Vianoce a hlavne, buďte Happy!

Váš tím HAPPY DOG / HAPPY CAT / EUROBEN

----------------------------------

 

Get happy!

 

Buďte happy!

To je teraz náš slogan.
Pretože, keď je Váš štvornohý miláčik fit, zdravý a veselý, tak aj Vy ste happy! A my s našimi veľmi kvalitnými krmivami robíme aj Vášho psa šťastným.

Urobte teda niečo pre jeho šťastie. Doprajte mu Happy Dog a buďte happy!

Váš Happy tím.

Vyhľadávanie