Je čas aktualizovat svůj prohlížeč!

Verze Vašeho prohlížeče je příliš stará a není podporována tímto webem. To může mít za následek chybné znázornění obsahu.

Proč byste měli aktualizovat:
  • Webové stránky se načítají rychleji
  • Webové stránky jsou zobrazeny správně a lépe
  • Webové stránky si prohlížíte bezpečnější a jsou lépe chráněny před útoky typu Phishing-Angriffe

Novinky Happy Dog január 2019

Novinky Happy Dog január 2019

Vážení zákazníci,

Happy Dog experti na zdravú výživu sa stále snažia rozširovať svoj sortiment produktov o nové priekopnícke receptúry a taktiež optimalizovať receptúry súčasných veľmi kvalitných kompletných a doplnkových krmív. Bavorská rodinná firma tak pružne reaguje na aktuálne požiadavky chovateľov a profesionálnych kynológov a pritom využíva najnovšie vedecké poznatky z oblasti zdravej výživy psov a mačiek.

Aj tento rok začíname pekne z ostra a hneď v januári Vám prinášame ďalšie novinky Happy Dog.

1) Rada krmív HAPPY DOG SUPREME YOUNG

Vzhľadom k špecifickým anatomickým a fyziologickým potrebám mláďat veľmi veľkých a obrích plemien psov bola rozšírená rada krmív SUPREME YOUNG. Pribudli nám dva nové produkty GIANT s receptúrou LAMB & RICE (jahňacina s ryžou), ktoré majú väčšiu veľkosť granúl a sú optimálne veľké pre šteňatá a mladých psov veľmi veľkých a obrích plemien psov nad 40 kg dospelej hmotnosti. 

Granuly BABY GIANT majú veľkosť cca 16 x 16 mm a granuly JUNIOR GIANT majú veľkosť cca 19 x 19 mm.
Normálna veľkosť srdiečkový granúl u všetkých doterajších YOUNG krmív je u BABY produktov cca 11 x 11 mm a u produktov JUNIOR je cca 16 x 16 mm.

Názov, charakteristika a balenie nových krmív Giant:

Baby Giant Lamb & Rice

- od 4. týždňov do ukončených 6. mesiacov
- zámerne bez hydinového mäsa a bez pšenice
- vhodné aj pre citlivé šteňatá
- dostupné v balení 15 kg a 4 kg

Junior Giant Lamb & Rice

- od 6. mesiacov do cca 18. mesiacov
- zámerne bez hydinového mäsa a bez pšenice
- vhodné aj pre citlivých mladých psov
- dostupné v balení 15 kg a 4 kg

Nové GIANT produkty budú dostupné už koncom januára 2019 v našom HAPPY SHOP-e.

2) Rada krmív HAPPY DOG SUPREME FIT & WELL

Radu Fit & Well teraz obohatilo nové krmivo SPORT ADULT NORDIC s upravenou receptúrou s vyšším obsahom energie. Nové krmivo obsahuje 28% proteínov a 20% tuku. Je určené pre psov s veľmi vysokou telesnou aktivitou, najmä pre športových psov v sezóne a pre pracovných psov s veľmi vysokou záťažou.
Nové krmivo je dostupné v balení 15 kg.

Nový SPORT ADULT NORDIC bude dostupný už koncom januára 2019 v našom HAPPY SHOP-e.

3) Rada krmív HAPPY DOG NATUR

Radu NATUR obohatilo úplne nové krmivo NaturCroq Lachs & Reis s úplne novou receptúrou s lahodným mäsom lososa a diétnou ryžou, určené najmä pre psov s citlivým trávením. Nové krmivo je dostupné v balení 12 kg.

Nový NaturCroq Lachs & Reis  bude dostupný už koncom januára 2019 v našom HAPPY SHOP-e.

4) Rada mäsových konzerv HAPPY DOG FLEISCH PUR

Nedávno sme rozšírili našu pestrú ponuku 100% mäsových konzerv o nový rybí druh konzervy Lachs Pur (= 100% lososie mäso). Teraz sme pre zmenu obohatili náš sortiment týchto Single Protein konzerv (= iba jeden zdroj živočíšnych proteínov) o nový druh konzervy Pferd Pur, ktorý obsahuje výdatné konské proteíny. Tento netradičný zdroj živočíšnych proteínov je vhodnou hypoalergénnou potravou pre veľmi citlivých psov s potravnou neznášanlivosťou alebo potravnou alergiou. Nová konzerva s konským mäsom je vhodným doplnkom k novému krmivu MONTANA a MINI MONTANA a umožňuje tak striedať či dopĺňať suché a vlhké  krmivá na báze konského mäsa.

Názov, charakteristika a balenie novej konzervy:

PFERD PUR

- kompletné krmivo pre psov
- 100% konské mäso
- bez obilia, bez sóje, bez pridaného cukru, bez farbív a konzervantov
- vhodné aj pre citlivých psov
- dostupné v balení 800 g, 400 g a 200 g

Nové Happy Dog produkty sú Vám k dispozícii už koncom januára 2019 v našom HAPPY SHOP-e.

Váš HAPPY DOG / HAPPY CAT / EUROBEN tím

Novinka Happy Dog NATUR

Novinka Happy Dog október 2018 - NOVÝ NaturCroq

Vážení zákazníci,

Happy Dog experti experti na zdravú výživu sa stále snažia rozširovať svoj sortiment produktov o nové priekopnícke receptúry a taktiež optimalizovať receptúry súčasných veľmi kvalitných kompletných a doplnkových krmív. Bavorský výrobca tak pružne reaguje na aktuálne požiadavky chovateľov a profesionálnych kynológov a pritom využíva najnovšie vedecké poznatky z oblasti zdravej výživy psov a mačiek. Opäť nám všetkým dokazuje, že jeho slogan „Sme domovom zdravej výživy zvierat“, nie je iba prázdne gesto a marketingový chyták, ale že ho používa oprávnene.

Teraz s príchodom jesene Vám Happy Dog prináša ďalšie svoje novinky v PREMIUM rade granulovaných krmív NATUR CROQ.

1) Celá rada krmív NaturCroq dostala nové obaly, ktoré majú moderný dizajn a prehľadné informácie. Veľkosť obchodných balení sa nezmenila.

2) Radu obohatilo nové krmivo NaturCroq Geflügel Pur & Reis s úplne novou receptúrou s čisto hydinovým mäsom a ryžou, určené pre citlivých psov.
Nové krmivo je v baleniach 1 kg, 4 kg a 15 kg.
 
3) Niektoré  krmivá mají teraz nové optimalizované receptúry:
 
NaturCroq Active … vyšší obsah tuku (18%), nižší podiel proteínov (24%) a upravené množstvo minerálov
NaturCroq Senior … mierne zvýšený obsah proteínov (21%), nižší podiel vlákniny (2,5%) upravené množstvo minerálov
NaturCroq Welpen … vyšší obsah vápníka (1,65%) a fosforu (1,1%)
 
4) A ďalšie krmivá majú vylepšené receptúry
 
NaturCroq Balance … prídavok cvikle a upravené množstvo minerálov
NaturCroq Rind & Reis … vyšší podiel hovädzieho mäsa
NaturCroq Lamm & Reis  … vyšší podiel jahňaciny a ryže
NaturCroq XXL … upravený podiel vlákniny
 
Nové produkty NaturCroq práve uvádzame na trh a už teraz ich môžete kúpiť v našom Happy Shope.

Prajeme Vám pohodovú jeseň, pevné zdravie celej svorke a hlavne Buďte Happy!

Váš HAPPY DOG, HAPPY CAT a EUROBEN tým

 

Novinka HAPPY DOG MONTANA

Novinka Happy Dog september 2018 - Montana a Mini Montana

Vážení zákazníci,

Happy Dog experti experti na zdravú výživu sa stále snažia rozširovať svoj sortiment produktov o nové priekopnícke receptúry a taktiež optimalizovať receptúry súčasných veľmi kvalitných kompletných a doplnkových krmív. Bavorský výrobca tak pružne reaguje na aktuálne požiadavky chovateľov a profesionálnych kynológov a pritom využíva najnovšie vedecké poznatky z oblasti zdravej výživy psov a mačiek. Opäť nám všetkým dokazuje, že jeho slogan „Sme domovom zdravej výživy zvierat“, nie je iba prázdne gesto a marketingový chyták, ale že ho používa oprávnene.

Aj tento rok na konci leta Vám Happy Dog prináša svoje horúce novinky v rade granulovaných krmív SUPREME SENSIBLE a SUPREME MINI

Montana a Mini Montana - Jedinečná receptúra s KONSKÝM MÄSOM a ZEMIAKMI

Rady krmív SUPREME SENSIBLE a SUPREME MINI sa tým pádom rozrástly o celkom nové bezobilninové a bezlepkové krmivo pre veľmi citlivých psov, alebo pre veľmi náročných labužníkov.
Krmivá Happy Dog Supreme Montana a Happy Dog Supreme Mini Montana majú novú jedinečnú „grainfree“ receptúru, ktorá obsahuje iba jeden jediný zdroj živočíšnych proteínov a tým je výdatné a ľahko stráviteľné konské mäso. Obsahuje takisto iba jeden zdroj uhľohydrátov, ktorým sú bezlepkové zemiaky.

Pretože v súčasnej dobe v populácii psov vzrastá výskyt potravných intolerancií a alergií na mnohé tradičné zložky krmív, vzniká aj potreba nových netradičných receptúr, ktoré spoľahlivo riešia problematiku potravnej neznášanlivosti. Na konské mäso zatiaľ nie sú u psov zisťované potravné intolerancie či potravné alergie. Navyše konské mäso je pre psov ľahko stráviteľné a výnimočne chutné. Optimálne sa preto hodí na kŕmenie psov s potravnou alergiou, alebo s potravnou intoleranciou a taktiež na kŕmenie veľmi náročných a veľmi prieberčivých psov alebo labužníkov. Majitelia problémových psov tak teraz dostávajú k dispozícii ďaľšiu bezobilninovú a bezlepkovú alternatívu na bezproblémové kŕmenie svojich miláčikov.

Veľkosť maloobchodných balení:
Montana - pre všetky stredné a veľké plemená nad 11 kg dospelej hmotnosti: 1 kg, 4 kg, 10 kg
Mini Montana - pre všetky malé plemená do 10 kg dospelej hmotnosti: 300 g1 kg4 kg.

Nové produkty Happy Dog Montana a Happy Dog Mini Mini Montana práve uvádzame na trh a sú už teraz k dostaniu v našom Happy Shope.

Prajeme Vám pohodové babie leto, pevné zdravie celej svorke a hlavne Buďte Happy!

Váš HAPPY DOG, HAPPY CAT a EUROBEN tím

 

Novinka Happy Dog Konzervy

Novinka Happy Dog december 2017 – nové obaly a nové druhy konzerv

Vážení zákazníci,

Happy Dog experti na zdravou výživu opět rozšířili svůj sortiment 100% masových konzerv řady FLEISCH PUR o zcela nové druhy jednoproteinových konzerv tzv. "Single Protein". A přitom celý sortiment stávajících Single Protein konzerv dostal nové, výstižnější obaly, nově označené SUPREME SENSIBLE. Design a barevné provedení nových obalů konzerv nyní lépe koresponduje s obalem ekvivalentního kompletního suchého krmiva SUPREME SENSIBLE, které je vyrobeno ze stejného zdroje živočišných proteinů jako konzerva.

Prodejci, chovatelé, nároční majitelé psů, stoupenci barfování a zejména majitelé psů s potravní nesnášenlivostí nebo potravní alergií se tak nyní mohou snadněji orientovat v sortimentu suchý a vlhkých krmiv. Současně mají pro své náročné nebo problémové psy k dispozici jak suchou, tak i vlhkou variantu kompletního krmiva, které mohou bez obav střídat, nebo je vzájemně kombinovat.

Sortiment masových konzerv byl rozšířen o tři zcela nové Single Protein druhy konzerv z neobvyklých a vzácných zdrojů živočišných proteinů jako je koza, klokan a losos, které v současnosti nejsou běžně používány k výrobě krmiv. A tudíž je jen malá pravděpodobnost výskytu intolarence těchto živočišných proteinů. Také tyto konzervy jsou jednoproteinové (Single Protein), to znamená že obsahují jen bíkoviny z jednoho druhu zvířat. A take neobsahují žádný rostlinný podíl.
Happy Dog tak  rozšiřuje svůj sortment jedinečných konzerv, které lze s úspěchem nasadit jak při diagnostice příčiny potravní nesnášenlivosti (alergie), tak i při cíleném a řízeném krmném managementu, kdy příčina nesnášenlivosti (alergie) je již zjištěna.

Na český a slovenský trh právě uvádíme tyto tři novinky:

Lachs Pur ... 100% Losos .… masová konzerva s obsahem 100% proteinů z lososa … v balení 800 g, 400 g, 200 g
Ziege Pur100% Koza .... masová konzerva s obsahem 100% proteinů z kozy … v balení 400 g
Känguru Pur ... 100% Klokan ..... masová konzerva s obsahem 100% proteinů z klokana … v balení 400 g

Nové druhy konzerv (téměř všechny druhy a belení) máme již k dispozici v importním skladu a je možné je objednávat.

Pro své snadné a pohodlné nakupování můžete využívat take náš Happy Shop.

Přejeme Vám pohodu, minimum předvánočních stresů a hlavně pevné zdraví celé smečce!

Váš Happy Dog / Happy Cat a EUROBEN tým

Vyhľadávanie