Je čas aktualizovat svůj prohlížeč!

Verze Vašeho prohlížeče je příliš stará a není podporována tímto webem. To může mít za následek chybné znázornění obsahu.

Proč byste měli aktualizovat:
  • Webové stránky se načítají rychleji
  • Webové stránky jsou zobrazeny správně a lépe
  • Webové stránky si prohlížíte bezpečnější a jsou lépe chráněny před útoky typu Phishing-Angriffe

Registrácia chovateľskej stanice

Zaregistrujte sa so svojou chovateľskou stanicou na serveri HAPPY DOG.sk a čerpajte výhody HAPPY DOG Chovateľského programu. Môžete sa zaradiť aj Vy na náš zoznam "HAPPY" chovateľov".

Ak ste majiteľom oficiálne registrovanej chovateľskej stanice psov alebo mačiek (medzinárodné organizácie FCI,FIFE, alebo iné) a máte záujem o krmivá HAPPY DOG®, HAPPY CAT® nebo EUROBEN®, poprípade ste ich pravidelným a spokojným odberateľom a chcete byť na zozname "HAPPY" chovateľov", kontaktujte nás! vyplňte nasledujúci formulár, alebo píšte na e-mail: lucie.mrazkova@happydog.cz

Buďte happy!

Registrácia Happy Dog chovateľa

Pre úspešnú registráciu ako Happy Dog chovateľ, vyplňte a odošlite tento formulár:


Pani Pán Firma

Moja chovateľská stanica:

Súhlasím so zasielaním informačných e-mailov od spoločnosti EUROBEN, s.r.o. na svoju e-mailovú adresu. Spoločnosť EUROBEN, s.r.o. prehlasuje, že Vaše osobné údaje, ktoré nám boli práve poskytnuté, spracujeme a budeme ich uchovávať a používať len za účelom zasielania našich informačných e-mailov. Vaše osobné údaje neposkytneme tretím osobám. Z odberu informačných e-mailov sa môžete v budúcnosti kedykoľvek odhlásiť. Buďto kliknite v prijatom e-maile na text na jeho konci: odhlásiť. Alebo nás kontaktujte osobne e-mailom na: info@happydog.cz, alebo telefonicky na čísle: +420 737 245 661.

Doklad o registrácii chovateľskej stanice

Priložte kópiu dokladu o registrácii u chovateľskej organizácie (kópiu registrácie firmy).
Iba formát JPG, PNG nebo PDF.
Maximálne 10 MB!


Polia označené * sú povinné!
Vyplnili ste všetko?

h_captcha
Vyhľadávanie