Je čas aktualizovat svůj prohlížeč!

Verze Vašeho prohlížeče je příliš stará a není podporována tímto webem. To může mít za následek chybné znázornění obsahu.

Proč byste měli aktualizovat:
 • Webové stránky se načítají rychleji
 • Webové stránky jsou zobrazeny správně a lépe
 • Webové stránky si prohlížíte bezpečnější a jsou lépe chráněny před útoky typu Phishing-Angriffe

EUROBEN, s.r.o. - atraktívny partner všetkých chovateľov

EUROBEN, s.r.o. je skúsená obchodná firma s už takmer 20-ročnou tradíciou a skúsenosťami, propagujúca zdravú modernú výživu zvierat a presadzujúca poctivú špičkovú bavorskú kvalitu krmív. Na podporu všetkých aktívnych a profesionálnych chovateľov psov prinášame náš vlastný atraktívny a cenovo výhodný chovateľský program. Naša spoločnosť je pripravená splniť chovateľom aj tie najnáročnejšie želania v oblasti modernej výživy zvierat.

V popredí nášho záujmu je optimálne zdravie, životná pohoda, bezproblémová reprodukcia a dlhovekosť chovných zvierat a tiež výkonnosť a vytrvalosť pracovných a športových zvierat. Preto, nad rámec bežných obchodných aktivít, poskytujeme našim chovateľom aj kvalifikované veterinárnej dietetické poradenstvo.

Náš chovateľský program je určený:

 • majiteľom chovateľskej stanice psov / mačiek
 • majiteľom krycích psov / kocúrov
 • chovateľským klubom, spolkom, združeniam
 • kynologickým organizáciám (KK, ZKO)
 • výcvikovým školám a agentúram
 • bezpečnostným zložkám a agentúram
 • chovateľom hospodárskych zvierat a tržných rýb
 • iným partnerom spoločnosti EUROBEN, s.r.o.

Registrovaným chovateľom ponúkame:

Cenové zvýhodnenie

Registrovaní chovatelia nakupujú u nás a u našich vybraných veľkoobchodných partnerov za zvýhodnené chovateľské ceny. Naši významní zákazníci majú navyše výhodu individuálne dohodnutej množstevnej zľavy. S týmto našim programom sú potom tieto profesionálne krmivá cenovo dostupné všetkým našim chovateľom. Aj tým, ktorí chov psov nerobia na profesionálnej báze, ale iba ako hobby, alebo z lásky ku psom.

Na slovenský trh krmív prinášame v segmente vyššej kvalitatívnej triedy veľmi zaujímavý a vynikajúci pomer kvalita : cena : úžitková hodnota.

Chovateľské štartovacie balíčky zadarmo*

Naši "HAPPY“ chovatelia dostávajú ku každému odchovanému šteňaťu, ktoré odchádza ku svojmu novému majiteľovi, atraktívny štartovací chovateľský balíček zadarmo*. V tomto balíčku nový majiteľ šteňaťa dostáva 1 kg krmiva HAPPY DOG® SUPREME YOUNG (majiteľ malého plemena do 10 kg získa 4 ks vzoriek krmiva), ktoré jeho šteňa v dobe odberu práve konzumuje. Pre správne dávkovanie nájde v balíčku plastovú odmerku na krmivo. Pre základnú orientáciu v produktovej a cenovej džungli na slovenskom trhu krmív tu nový majiteľ nájde aj aktuálny cenník krmív HAPPY DOG® s orientačnou maloobchodnou cenou.
* Za každý štartovací balíček zadarmo bude účtovaná symbolická čiastka 0,037 Eur.

Cenové zvýhodnenie nových majiteľov šteniat

Všetci noví majitelia šteniat, ktorí si obstarali šteňa z chovateľskej stanice u nás zaregistrovanej, môžou u nás po celú dobu odchovu štenia až do ich dospelosti nakupovať za zvýhodnené chovateľské ceny. S týmto našim programom podporujeme skutočne kvalitnú výživu po dobu odchovu a dospievania šteniat u nových majiteľov tak, aby sa naplno mohly rozvinúť genetické vlohy zdedené od kvalitných rodičov a šteňatá sa mohly stať typickým predstaviteľom svojho plemena a v dospelosti sa prípadne mohly aktívne zapojiť do chovu.

Výhodné reklamné partnerstvo

Aj Vy sa môžte stať našim reklamným partnerom! Ak ste spokojní so špičkovou kvalitou bavorských krmív, môžete reklamne propagovať značku HAPPY DOG. Spolupráca s nami sa Vám naozaj vyplatí! Pre viacero informácií kliknite sem.

Veterinárne poradenstvo zadarmo

Našim "HAPPY“ chovateľským staniciam a významným zákazníkom poskytujeme aj bezplatnú veterinárnu poradenskú službu. S Vašimi problémami z oblasti zdravej výživy a dietetiky psov Vám poradí a Vaše otázky zodpovie MVDr. Juraj Benčík, veterinár s vlastnou chovateľskou praxou, poprípade spolupracujúce špecializované veterinárne pracovisko.

Chovateľské poradenstvo zadarmo

Našim "HAPPY" chovateľským staniciam, významným zákazníkom, ale aj začínajúcim chovateľom poskytujeme aj odborné chovateľské poradenstvo. Sme odborne schopní a pripravení pomôcť Vám s riešením Vašich problémov s chovom psov.

Kompletný sortiment originálov

Na slovenský trh dodávame kompletný sortiment krmív HAPPY DOG® a EUROBEN® od nezávislého bavorského výrobcu, vrátane veľmi špecifického doplnkového sortimentu, ktorý u iných dodávateľov málokedy nájdete. V našom prípade sa nejedná o žiadne produkty určené pre trh Východnej Európy a ani o žiadne „pochybné“ chovateľské balenia za podozrivo nízke ceny. My Vám dodáme vždy POCTIVÝ BAVORSKÝ ORIGINÁL, originálne balený v Bavorsku. A vždy so slovenským textom, alebo etiketou, v súlade s legislatívou. Od nás dostanete rovnaký originál, aký majú k dispozícii všetci ostatní chovatelia v celej Európe. Na nás sa můžete spoľahnúť! My sa s Vašou dôverou nezahrávame. Kvalitnú výživu Vašich psov berieme naozaj vážne!

Profesionálnu radu krmív HAPPY DOG® PROFI-LINE

Pre chovateľov - profesionálov máme poctivé bavorské krmivá HAPPY DOG® aj v ekonomických chovateľských 20 kg baleniach označených PROFI-LINE. Už samotný názov tejto produktovej rady hovorí za všetko! Tieto HAPPY DOG® produkty sú zhotovené podľa špeciálnych požadaviek a potrieb profesionálnej chovateľskej praxe a sú určené práve profesionálnym chovateľom. Sú vyrábané iba v Nemecku, na rovnakých linkách ako aj ostatné rady krmív HAPPY DOG® (SUPREME, YOUNG, SENSIBLE, MINI, NATUR) a HAPPY CAT®. A tu sú aj originálne zabalené do 20 kg PE vriec. Niektoré krmivá sa plnia do univerzálneho vreca a líšia sa potom len samolepiacou etiketou, podľa konkrétne zabaleného krmiva. Ani v tomto prípade sa však nejedná o pochybnú produkciu pre "východný trh", ako je to bežné u niektorých známych značiek. Aj v prípade krmív rady PROFI-LINE dostávate do rúk poctivý bavorský originál, rovnaký aký majú k dispozícii aj chovatelia v Nemecku a iných krajinách "západnej" Európy.

Privátnu značku krmív EUROBEN®

V júni 2016 sme rozšírili našu ponuku pre chovateľov - profesionálov a priniesli sme na slovenský trh poctivé bavorská krmivá EUROBEN v chovateľských 20 kg baleniach. Už samotný názov tejto značky krmív hovorí za všetko! Jedná sa o našu privátnu značku krmív, výrábanú "u Happy Dogu" exkluzívne pre Vás. Len pre chovateľov z Čiech a Slovenska. Receptúry krmív sú pripravené podľa našich požiadaviek a potrieb chovateľskej praxe a sú určené práve profesionálnym chovateľom. Nejedná sa ale o žiadnu produkciu made in EU, určenú pre Strednú a Východnú Európu. Naše krmivá EUROBEN® sú vyrábané priamo v Bavorsku, na tých istých výrobných linkách, kde sa vyrábajú aj krmivá HAPPY DOG® a tu sú aj originálne balené do 20 kg PE vriec. Krmivá majú vlastné, nezameniteľné a atraktívne originálne obaly. Viac o krmivách EUROBEN® nájdete tu .

Vždy čerstvé krmivá priamo od dovozcu

Sme priamym a výhradným dovozcom krmív HAPPY DOG®, HAPPY CAT® a EUROBEN® do Českej republiky a na Slovensko a tak náš "HAPPY“ chovateľ dostáva svoje krmivo vždy čerstvé a priamo z importného skladu bez ďaľšieho zbytočného medziskladovania.

Rozvoz po celom Slovensku

Chovateľom dodávame krmivá až do domu, alebo na uvedenú adresu po celom území Slovenska našou vlastnou dopravou v rámci rozvozovej trasy, alebo expresným kuriérnym prepravcom. Aktuálne obchodné podmienky a informácie, od akých čiastok neúčtujeme prepravné, nájdete na stránkach nášho internetového obchodu HAPPY SHOP.

Pohodlný nákup na internete

Naša spoločnosť prevádzkuje vlastný internetový obchod HAPPY SHOP na samostatných webových stránkach. V ňom môžu registrovaní "HAPPY" chovatelia, koncoví zákazníci, ale aj obchodníci nakupovať v pohodlí svojho domova či pracoviska. Každý mesiac tu pre zákazníkov prinášame zaujímavé produktové a darčekové zvláštne ponuky, ktoré sa určite vyplatí sledovať a využívať!

 

Vyhľadávanie